User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Login
nl: Inloggen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Email
nl: E-mail

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Operation
nl: Bewerking

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Title:
nl: Titel:

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Message:
nl: Bericht:

en: Apply
nl: Toepassen

en: Sessions
nl: Sessies

en: View details
nl: Details weergeven

en: Custom error message
nl: Aangepaste foutmelding

en: Login Settings
nl: Login-instellingen

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan

en: Upgrade Now
nl: Nu bijwerken
