User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Message:
nn: Melding:

en: Apply
nn: Bruk
