User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Salvar

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Operation
pt: Operação

en: Phone number
pt: Telefone

en: Title:
pt: Título:

en: Logout
pt: Sair

en: Browser
pt: Navegador

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Query
pt: Consulta

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: Apply
pt: Aplicar

en: View details
pt: Detalhes da view

en: Custom error message
pt: Mensagem de erro personalizada
