User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Login
se: Logge sisa

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Logout
se: Logge eret
