User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Login
sr: Пријављивање

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Email
sr: Е-мејл адреса
