User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Operation
ta: செயல்

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Browser
ta: உலவி

en: Message:
ta: தகவல்:

en: Apply
ta: விண்ணப்பி
