User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Title:
ug: تېما:

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Apply
ug: قوللىنىش
