User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Login
af: Gebruiker

en: Reset
af: Herstel

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Operation
af: Operasie

en: Message:
af: Boodskap:

en: Apply
af: Pas toe
