User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Submit
ar: إرسال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Operation
ar: عملية

en: Title:
ar: العنوان

en: Logout
ar: خروج

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Message:
ar: الرسالة:

en: Query
ar: استفسار

en: Apply
ar: تطبيق

en: Upgrade Now
ar: قم بالترقية الآن
