User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Hostname
az: Host adı

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Browser
az: Brauzer

en: Query
az: Sorğu

en: Apply
az: Yerinə yetir
