User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Reset
be: Скінуць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Hostname
be: Імя хоста

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Operation
be: Аперацыя

en: Logout
be: Выйсці

en: Browser
be: Браўзер

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Apply
be: Ужыць
