User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Email
eu: Eposta

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Logout
eu: Irten

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Message:
eu: Mezua:

en: Query
eu: Kontsulta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Sessions
eu: Sesioak

en: View details
eu: Bistaratu xehetasunak
