User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Operation
gl: Operación

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Title:
gl: Título:

en: Logout
gl: Saír

en: Browser
gl: Navegador

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Query
gl: Consulta

en: Apply
gl: Aplicar

en: View details
gl: Ver detalles
