User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
