User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Login
hr: Prijava

en: Reset
hr: Poništi

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Email
hr: E-pošta

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Operation
hr: Operacija

en: Logout
hr: Odjava

en: Browser
hr: Preglednik

en: Message:
hr: Poruka:

en: Apply
hr: Primjeni
