User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Login
it: Accedi

en: Reset
it: Ripristina

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Email
it: E-mail

en: Hostname
it: Nome host

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Operation
it: Operazione

en: Phone number
it: Telefono

en: Title:
it: Titolo:

en: Logout
it: Esci

en: Message:
it: Messaggio:

en: Apply
it: Applica

en: View details
it: Dettagli vista
