User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Sunday
kn: ಭಾನುವಾರ

en: Monday
kn: ಸೋಮವಾರ

en: Tuesday
kn: ಮಂಗಳವಾರ

en: Wednesday
kn: ಬುಧವಾರ

en: Thursday
kn: ಗುರುವಾರ

en: Friday
kn: ಶುಕ್ರವಾರ

en: Saturday
kn: ಶನಿವಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Title:
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ:

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Message:
kn: ಸಂದೇಶ:

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
