User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Login
pl: Zaloguj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Operation
pl: Czynność

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Query
pl: Zapytanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: View details
pl: Szczegóły widoku

en: Custom error message
pl: Niestandardowy komunikat błędu

en: Login Settings
pl: Ustawienia logowania

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Upgrade Now
pl: Zaktualizuj teraz
