User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Email
ro: email

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Operation
ro: Operație

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Query
ro: Interogare

en: Apply
ro: Aplică
