User Session Management and Monitoring (1.0.7) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Submit
mn: Күүседири

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Name
mn: Ат

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Operation
mn: Күүcедири

en: Message:
mn: Чагаа:
