Login & Access Security (1.1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Email
am: ኢሜይል
