Login & Access Security (1.1.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Email
bn: ইমেইল

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Message:
bn: বার্তা:
