Login & Access Security (1.1.0) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Query
bs: Upit

en: Apply
bs: Primjeni

en: View details
bs: Detalji za view
