Login & Access Security (1.1.0) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Sunday
cy: dydd Sul

en: Monday
cy: dydd Llun

en: Tuesday
cy: dydd Mawrth

en: Wednesday
cy: dydd Mercher

en: Thursday
cy: dydd Iau

en: Friday
cy: dydd Gwener

en: Saturday
cy: dydd Sadwrn

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Message:
cy: Neges:

en: Query
cy: Ymholiad

en: Apply
cy: Ceisio

en: View details
cy: Gweld manylion
