Login & Access Security (1.1.0) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Login
el: Είσοδος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Query
el: Ερώτημα

en: Apply
el: Εφαρμογή
