Login & Access Security (1.1.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Login
et: Sisselogimine

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Email
et: E-kiri

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Operation
et: Operatsioon

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Logout
et: Logi välja

en: Browser
et: Brauser

en: Message:
et: Sisu:

en: Query
et: Päring

en: Apply
et: Rakenda

en: View details
et: Vaate ükskikasjad
