Login & Access Security (1.1.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Login
fa: ورود

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Operation
fa: عملکرد

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Title:
fa: عنوان:

en: Logout
fa: خروج

en: Browser
fa: مرورگر

en: Message:
fa: پیام:

en: Query
fa: پرس و جو

en: Apply
fa: تایید

en: View details
fa: نمایش جزئیات
