Login & Access Security (1.1.0) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Sunday
fil: Linggo

en: Monday
fil: Lunes

en: Tuesday
fil: Martes

en: Wednesday
fil: Miyerkules

en: Thursday
fil: Huwebes

en: Friday
fil: Biyernes

en: Saturday
fil: Sabado

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
