Login & Access Security (1.1.0) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Login
fr: Identifiant

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Email
fr: Courriel

en: Hostname
fr: Nom d'hôte

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Operation
fr: Opération

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Title:
fr: Titre :

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Browser
fr: Navigateur

en: Message:
fr: Message :

en: Query
fr: Requête

en: Apply
fr: Appliquer

en: View details
fr: Détails de la vue

en: Custom error message
fr: Message d'erreur personnalisé
