Login & Access Security (1.1.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Login
he: כניסה

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Email
he: דוא"ל

en: Hostname
he: שם שרת

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Operation
he: פעולה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Title:
he: כותרת:

en: Logout
he: יציאה

en: Browser
he: דפדפן

en: Message:
he: הודעה:

en: Query
he: שאילתה

en: Apply
he: החל

en: Sessions
he: מושבים

en: View details
he: פרטי היבט
