Login & Access Security (1.1.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Email
hu: E-mail

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Operation
hu: Művelet

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Title:
hu: Cím:

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Browser
hu: Böngésző

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Query
hu: Lekérdezés

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Sessions
hu: Munkamenetek

en: View details
hu: Nézet részletei

en: Custom error message
hu: Egyedi hibaüzenet

en: Login Settings
hu: Bejelentkezési beállítások
