Login & Access Security (1.1.0) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Hostname
id: Nama host

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Operation
id: Operasi

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Browser
id: Peramban

en: Message:
id: Pesan:

en: Query
id: Kueri

en: Apply
id: Terapkan
