Login & Access Security (1.1.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Login
is: Innskráning

en: Reset
is: Endursetja

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Email
is: Netfang

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Title:
is: Titill:

en: Logout
is: Útskrá

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Apply
is: Virkja
