Login & Access Security (1.1.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Logout
km: ចេញ

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: Message:
km: សារ ៖
