Login & Access Security (1.1.0) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Operation
ku: کردار

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Message:
ku: پەیام:
