Login & Access Security (1.1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Login
oc: Identificant

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Operation
oc: Operacion

en: Title:
oc: Títol :

en: Logout
oc: Sortir

en: Browser
oc: Navigador

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Query
oc: Requèsta

en: Apply
oc: Aplicar
