Login & Access Security (1.1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
