Login & Access Security (1.1.0) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Name
ps: نوم

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Query
ps: پوښتنه

en: Apply
ps: تطبيقول
