Login & Access Security (1.1.0) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda

en: Tuesday
pt: Terça

en: Wednesday
pt: Quarta

en: Thursday
pt: Quinta

en: Friday
pt: Sexta

en: Saturday
pt: Sábado

en: Hostname
pt: Nome do servidor

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: Operation
pt: Operação

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Browser
pt: Navegador

en: Query
pt: Consulta

en: Apply
pt: Aplicar

en: View details
pt: Detalhes da vista
