Login & Access Security (1.1.0) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Email
sk: E-mail

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Operation
sk: Operácia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Message:
sk: Správa:

en: Query
sk: Dotaz

en: Apply
sk: Použiť

en: View details
sk: Detaily pohľadu
