Login & Access Security (1.1.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Operation
sq: Veprimi

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: Message:
sq: Mesazhi:
