Login & Access Security (1.1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்
