Login & Access Security (1.1.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Save
th: บันทึก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Email
th: อีเมล

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Query
th: สอบถาม
