Login & Access Security (1.1.0) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Login
tr: Giriş

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Email
tr: E-posta

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Operation
tr: İşlem

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Title:
tr: Başlık:

en: Logout
tr: Çıkış

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Message:
tr: İleti:

en: Query
tr: Sorgu

en: Apply
tr: Uygula

en: View details
tr: Ayrıntıları gör
