Login & Access Security (1.1.0) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Login
uk: Вхід

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Operation
uk: Дія

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Logout
uk: Вихід

en: Browser
uk: Браузер

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Query
uk: Запит

en: Apply
uk: Застосувати

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Enable logging
uk: Вести журнал

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Custom error message
uk: Власне повідомлення про помилку

en: Device
uk: Пристрій

en: Width:
uk: Ширина:

en: Login Settings
uk: Налаштування входу

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення

en: Upgrade Now
uk: Оновити зараз
