Login & Access Security (1.1.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Email
ur: ای میل

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
