Login & Access Security (1.1.0) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Monthly
vi: Hàng tháng

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: Email
vi: Thư điện tử

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Operation
vi: Thao tác

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Title:
vi: Tựa:

en: Logout
vi: Thoát

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Query
vi: Truy vấn

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: Apply
vi: Áp dụng

en: View details
vi: Chi tiết view

en: Device
vi: Thiết bị

en: Width:
vi: Rộng:
