User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Login
fa: ورود

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Name
fa: نام

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Details
fa: جزئیات

en: Desc
fa: نزولی

en: Filters
fa: فیلترها

en: Order
fa: سفارش

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Operation
fa: عملکرد

en: Logout
fa: خروج

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Browser
fa: مرورگر

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Asc
fa: صعودی
