User Session Management and Monitoring (1.0.6) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Reset
fi: Palauta

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Title:
fi: Otsikko:

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Browser
fi: Selain

en: Message:
fi: Viesti:

en: Query
fi: Kysely

en: Apply
fi: Käytä

en: Custom error message
fi: Mukautettu virheviesti
