User Session Management and Monitoring (1.0.3) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Login
ru: Логин

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Name
ru: Название

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Timestamp
ru: Время

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Details
ru: Подробности

en: Desc
ru: По убыванию

en: Filters
ru: Фильтры

en: Order
ru: Порядок

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Operation
ru: Действие

en: Logout
ru: Выход

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Browser
ru: Браузер

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Your Email Address
ru: Ваш Email-адрес

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Sessions
ru: Сеансы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Enable Logging
ru: Включить журналирование

en: Apply Filters
ru: Применить фильтры
